top of page

HAYALLERİNİZ DUVARLARINIZDA ŞEKİL BULSUN…

Airboard

 

Airboard Konsept, farklılık arayan mekânlar için ilgi çekici ve estetik tasarımlar sunar. Mekânlarda tek başına bir obje olarak bile bir tasarım öğesi olarak göze çarpmaktadır.

 

İsteğe göre tasarlanabilen farklı formlar sayesinde mekânlarınıza kendi dokunuşlarınızla kimlik kazandırabilirsiniz. Özel kesimi ve çerçevesiz tasarımı sayesinde havada duruyormuş hissi yaratarak duvarlara derinlik katar. Manyetik emaye yüzeyi sayesinde hem yazı tahtası hem de pano olarak kullanılabilmektedir.

Fiyat teklifi için lütfen iletişime geçiniz.

SOFİSTİKE TASARIM VE İŞLEVSELLİK BİR ARADA!

Noteboard

 

Emko Noteboard; kumaş kaplamalı mantar pano ve Airboard’un muhteşem uyumu ile kombine edilen eşsiz tasarımı ile mekanlarınıza şıklık ve canlılık katar.

 

Modunuza göre hem panoyu kullanarak sunumlarınızı zenginleştirebilir hem de yazı yazılabilir emaye yüzeyi ile sunumlarınızda daha aktif olabilirsiniz.

 

Ölçüler için lütfen iletişime geçiniz. 

CAM YAZI TAHTALARI İLE

              OFİSLERİNİZİN HAVASI DEĞİŞSİN

 

Şık çerçevesiz tasarımı, manyetik yüzeyi ile cam yazı tahtaları ofisinizin dekoru olsun.Toplantılarınızda, sunumlarınızda, bekleme salonlarında, yaratıcı ofislerinizin fikre açık duvarlarında, her an elinizin altında olmasını isteyeceğiniz cam yazı tahtaları, marker kalemler ile yazılabilmektedir. Farklı renk çeşitleri ile cam yüzeye yazı yazmanın keyfini  yaşayın.

Siyah & Beyaz olarak iki renk seçeneği bulunmaktadır. 

Ölçüler ve teklif için lütfen iletişime geçiniz. 

bottom of page