top of page

Mira  Display Öğretmen Dolabı 

Emko; geleceğin sınıflarını tasarlarken sadece öğrencinin değil öğretmenin de sınıf içinde fiziksel ve sosyal olarak daha aktif olabileceği, daha fazla iletişimde ve paylaşımda bulunabileceği ürünler tasarlamaya önem vermektedir. Emko Display öğretmen dolabının kapağına konumlandırılan manyetik emaye yüzey sayesinde öğretmene önemli formülleri, konuyu, ufak ipuçları gibi bazı notları aktarmada kolaylık sağlar.

Emko Display öğretmen dolabında, manyetik çalışma tahtaları ve benzeri ürünleri kolayca depolayacağı alanlar bulunur. Uzun kapaklı bölme içinde yer alan askı borusu sayesinde pormanto görevi görerek öğretmenin eşyalarını asmasına olanak tanır.

Mira  Öğretmen Dolabı 

Emko Mira öğretmen dolabı, uzun kapaklı bölme içinde yer alan askı borusu ve ideal bölmelendirme alanı ile portmanto görevi görerek öğretmenin eşyalarını asmasına olanak tanır. Manyetik çalışma tahtalarını ve ve benzeri ürünleri depolayacağı yeterli depolama alanına sahiptir. Şifreli kilit ve standart kilit opsiyonları ile öğretmen dolabını kişiselleştirebilir ve güvenle kullanabilir.

OPSİYONLAR

- Şifreli Kilit : Şifreli kilit opsiyonu ile kişisilleşen dolaplarınızda kendinizin belirleyeceği şifre ile pratik şekilde güvenliği arttırabilirsiniz.

- Standart Kilit :Standart kilit opsiyonu ile dolaplarınızda güvenliği sağlayabilirsiniz.

 

ÜRÜN RENK SEÇENEKLERİ

- Gövde : İstenilen renkte üretilmektedir.

         İki model içinde ölçülerimiz aynıdır..         

                 

                     ÖLÇÜ                                                                                                                       KOD

               80x40x180 cm                                                                                                       M-DMS-001

bottom of page